podłogi Trójmiasto

podłogi Trójmiasto
Partner Home Profit
Parkiety Trójmiasto
podłogi Trójmiasto

Opinie klientów o Parkiet-line

   Fachowiec z najwyższej półki


Opinię poniższą zamieszczam praktycznie rok od wykonania usługi, czyli położenia parkietu dębowego. Po roku czasu parkiet nadal jest w stanie idealnym, klepki idealnie przylegają do siebie. W kuchni perfekcyjne połączenie parkietu z płytkami przez użycie korka. Osoba układająca parkiet to naprawdę godny polecenia fachowiec: terminowość, odpowie na wszystkie pytania, konkretną pracę wykona szybko, a przede wszystkim EFEKT. Parkiet ułożony idealnie, mogę szczerze powiedzieć, że wiele osób odwiedzających mnie w nowym bądź, co bądź mieszkaniu zwraca uwagę, że parkiet jest wykonany idealnie (zakładam więc, że widzieli gorszej jakości wykonania, ja osobiście również). Osobiście uważam współpracę za bardzo udaną i nie wyobrażam sobie, abym miał nie skorzystać z usług Parkiet-Line jeśli miałbym w przyszłości raz jeszcze decydować się na parkiet. Na koniec. Tak, sam bardzo ostrożnie podchodzę do ocen typu same 6tki, ale naprawdę nie sposób inaczej ocenić jakości wykonania i całości współpracy. Jednym słowem: BARDZO POLECAM !

   Piotr Ścisło   Pozytywna opinia


Bardzo jestem zadowolona z pomocy wyboru materiału z terminów i wykonania usługi. Dobry materiał, rzetelne doradztwo, fachowe, terminowe wykonanie usługi, rzetelne rozliczenie. Bardzo polecam firmę Parkiet-Line. :-)

   Dorota Laskowska   Gorąco polecam


Firma wykonała u mnie parkiet drewniany z klepki dębowej. Z całą odpowiedzialnością mogę śmiało polecić tą firmę każdemu. Parkiet jest piękny i dobrze spasowany z kafelkami. Usługa terminowa a punktualność i pracowitość wykonawcy godna naśladownictwa. W swojej pracy zawodowej życzyłbym sobie samych takich kontrachentów.

   Paweł Deska   parkiet dębowy i listwy


Polecam firmę. Zapewniono nam fachową, kompleksową obsługę. Prace wykonano terminowo . Parkiet jest piękny i mam nadzieję, że będzie służył całe lata.
 
   Magda Biedrzycka   Solidna firma-polecam


Duży wybór asortymentu, super kontakt i przekaz informacji, bardzo profesjonalne wykonanie usługi, nienaganna współpraca. Polecam serdecznie.
 
   Sebastian   Polecam


Z firmą miałem do czynienia już drugi raz. Po pierwszym zakupie i wykonanej usłudze bez chwili zastanowienia postanowiłem udać się do firmy po raz kolejny. Ceny jakie zostały mi zaproponowane za podłogę były najniższe w Polsce (trochę podzwoniłem i poszperałem w internecie). Samo ułożenie to ekstraklasa. Podłoga klejona, bez żadnych listew łączona z kaflami. Super, polecam.

   Michał Struczyński   Solidna firma


Bardzo duży wybór podłóg. Miła i fachowa obsługa i do tego przystępna cena. Usługa profesjonalna. Wszystko w terminie. Mam teraz piękny parkiet. Naprawdę gorąco polecam!

   Barbara Dunaj   Gorąco Polecam


Jestem zadowolony z usługi firmy Parkiet-Line. Profesjonalna obsługa, duży wybór podłóg, fachowe wykonanie. Gorąco polecam!

   Piotr Kamiński   Polecam!


Polecam firmę Parkiet - Line wszystkim tym, którzy pragną mieć piękną, naturalną, a przede wszystkim dobrze położoną podłogę.  Miła obsługa, dobre podejście do klienta, duży wybór asortymentu. Gorąco polecam!

   Magdalena Rutkiewicz

Opinie możesz również zobaczyć na: http://www.trojmiasto.pl/Parkiet-Line-o18980.html#wyniki

wycena podlogi
Oferta partnerów:
Podłogi - Hajnówka Podłogi - Finish Parkiet Podłogi - Baltic Podłogi - Tarkett Podłogi - Globalwood Podłogi - Kahrs Podłogi - Floors Podłogi - Ablux Podłogi - Exo Podłogi - Dąbex Podłogi - Tamex Podłogi - Jawor-Parkiet
www.parkietline.pl | wszelkie prawa zastrzeżone           2019 design: lemon-art - strony internetowe