podłogi Trójmiasto

podłogi Trójmiasto

Parkiety Trójmiasto

Podłoga drewniana, to wybór ekologiczny. A wybór podłogi Kahrs, sprawia, że ta decyzja jest jeszcze bardziej "zielona". Ponieważ Kahrs to jeden z najstarszych producentów podłóg drewnianych. Jak również jeden z najbardziej nowatorskich. Wiele innowacji czerpiemy z naszych ambicji związanych z zaangażowaniem w ochronę środowiska, np. wprowadzenie na rynek warstwowych podłóg drewnianych w 1941 roku.


Obecnie, podłogi Kahrs są dostępne w szerokim zakresie stylów i gatunków drewna. Ale nie zależnie od tego jak wyglądają, spełniają WSZYSTKIE wymagania, które Ty jako klient powinieneś uwzględnić, dokonując wyboru podłogi po to, aby również mieć swój wkład w ochronę środowiska.
Jeżeli zainteresowała Ciebie ta podłoga, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy lub przez formularz "wycena". W uwagach prosimy wpisać nazwę firmy, która Państwa interesuje.


Oferta partnerów:
Podłogi - Hajnówka Podłogi - Finish Parkiet Podłogi - Baltic Podłogi - Tarkett Podłogi - Globalwood Podłogi - Kahrs Podłogi - Floors Podłogi - Ablux Podłogi - Exo Podłogi - Dąbex Podłogi - Tamex Podłogi - Jawor-Parkiet
www.parkietline.pl | wszelkie prawa zastrzeżone           2018 design: lemon-art - strony internetowe